kõik kategooriad

Avaleht>Uudised>firma uudised

Turism Sanyas, hainan

Liuyang Hunan Hiina "PYROALLY" ilutulestik on üks kiiremini kasvavaid ilutulestike tarnijaid maailmas. Meie meeskond usub, et just meie innovatsioon, klienditeenindus, teadmised teie turuvajadustest ning meie toote suurepärane pakend ja jõudlus eristab meid teistest Hiina ilutulestiku tehastest.
Pyroally Ilutulestik müüb oma ilutulestikku otse Hiinast. Kui olete importija ja soovite otse konteinereid osta, võtke meiega ühendust, et teie abi saada.
"Pyroally" ilutulestik hõlmab kõiki ilutulestike kategooriaid, sealhulgas tarbijatele mõeldud ilutulestikke ja professionaalset väljapaneku pürotehnikat. Näiteks vitriinikarbid, professionaalsed koogid, segukoogid, rooma küünlad, sortimendid, purskkaevud, taevaraketid, helikopterid, säraküünlad, suitsuasjad, klõpsud, rattad, konfettid, sünnipäevaküünal, laval ilutulestik, kosk, klaaskiust mört, elektrooniline süütaja ja muud eritarbed. Meie toodetel on garanteeritud kõrgeima kvaliteediga jõudlus, sealhulgas rikkamad värvid, eriti pikad tähed ja professionaalselt kujundatud jaemüügipakendid.   
Kvaliteet ja ohutus on alati Pyroally peamine probleem. "Püroaalselt" ilutulestikku toodetakse meie Hiinas asuvates tehastes. Tootmine on rangeima järelevalve ja kvaliteedikontrolli all, tagades kõrgeima kvaliteedi. Teostame "protsessipõhist" kvaliteedijuhtimist, mis algab toote kujundamisest, tooraine ostust ja voolab läbi tootmise. Teeme enamat kui lihtsalt "lõppkontrolli". Kõik meie tooted vastavad CE Euroopa standarditele ja / või AFSL standarditele. Meil ​​on kogemusi Saksamaa, Hollandi, Prantsusmaa, Itaalia, Suurbritannia, Sloveenia, Soome, Taani, Eesti, USA, Lõuna-Ameerika ja paljude teiste riikide toodetega.  
Meie professionaalsed eksporditöötajad muudavad ilutulestiku tellimise lihtsaks ja meeldivaks kogemuseks. Peame suutma koguda nii üldisi Hiina ilutulestikke kui ka teisi hästi tuntud kaubamärke. Meie professionaalsed teenused aitavad teil konteinerit ukseni toimetada. Soojalt teid külastama meid Hiinas igal ajal.      
Meie meeskond on ilutulestike vastu kirglik, oleme pidevalt uuendajad, kes on esimesed, kes turustavad paljusid uusimaid ja populaarsemaid efekte ning pakendeid.  
Saame soovitada tooteid, mis vastavad teie turu vajadustele. Samuti hinnatakse meie võimet suhelda kiiresti ja selgelt inglise ja hiina keeles. Kuna saame tooteid vastavalt teie vajadustele kohandada, saame edukalt eksportida Aasiasse, Euroopasse, Aafrikasse, USA-sse ja Lähis-Idasse.  

Meie eesmärk on jätkata uute toodete väljatöötamist maailmaturul ja pakkuda neid teile kõrgeima kvaliteedi ja konkurentsivõimeliste hindadega.

2020-11-03